Reality idnes

Developerský projekt Lidická Alej

 
Lidická Alej je developerský projekt, který se nachází pouhých 8 kilometrů od naší metropole v obci Lidice. Ta ze všech stran oplývá překrásnou přírodou a nabízí nespočet míst, kam vyrazit aktivně či pasivně odpočívat. Příjemné prostředí Lipové aleje a Růžového sadu je jako stvořené pro trávení volných chvilek.
 
Lidická Alej nabízí celkem 39 rodinných domů. Dispoziční členění domů je 4+kk až 5+kk, což představuje obytnou plochu domů od 114 m2 až do 209 m2. Domy jsou v provedení tzv. „na klíč“ a vybírat lze z 5 typů rodinných domů. Všechny vynikají moderní architekturou, nízkými provozními náklady a prostornou zahradou. U každého domu nechybí ani parkovací stání.
 
Projekt Lidická Alej představuje komfortní bydlení v klidné obci nedaleko Prahy. Z Lidic je zajištěna bezproblémová dopravní dostupnost a zároveň v obci najdete i plnou občanskou vybavenost. Developerský projekt splňuje vše pro pohodlný život, a tak není divu, že v soutěži Realitní projekt roku 2011 byl oceněn 1. místem.
 

 

Víc informací se dozvíte na webu.

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha - pronájem bytu praha

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

0.005 sec