Hagibor

Developerský projekt Prosek Park VIII

Velmi úspěšný developerský projekt Prosek Park se dostal do své osmé etapy. Ta přináší celkem 108 nových družstevních bytových jednotek, které jsou v nabídce o dispozičním řešení od 1+kk až po 4+kk. Obytná plocha bytů se pohybuje od menších 31 m2 až po prostorných 120 m2. Budoucí rezidenty jistě potěší, že byty lze zakoupit s možností variabilního řešení prostoru. Konečná fáze bytu je tak zcela na majitelích. Pro dokonalý komfort je zajištěno také pohodlné parkování v podzemních garážích. Developerský projekt Prosek Park VIII tvoří jeden rezidenční dům, který vyniká svou moderní architekturou. Ta je vedena ve stejném duchu jako u předešlých etap, díky tomu i tato zatím poslední etapa vkusně navazuje na celý bytový areál.
 
Prosek Park je situován v městské části Praha 9 v lokalitě Prosek. Lokalita je oblíbená pro svou bohatou občanskou vybavenost. Na své si zde v okolí přijdou jak milovníci sportu a přírody, tak i příznivci kultury. Vyrazit můžete například do bazénu, na tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo na in-line dráhu. K aktivnímu i pasivnímu odpočinku je přímo stvořen blízkým Park přátelství. V okolí nechybí také mateřské, základní a střední školy, lékařská zařízení, pošta, banka a obchody. Za velkými nákupy a také za zábavou můžete zajít do obchodního centra Letňany. Díky bezproblémové dopravní dostupnosti se během 15 minut dostanete do centra. Nejbližší stanice metra C Střížkov se nachází pouhé 3 minuty chůze a autobusová zastávka ještě blíže.
 
Více informací o projektu se dozvíce na webu.

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha - pronájem bytu praha

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

0.004 sec