Hagibor

Bytové družstvo Garden Spot

Hledáte levné a kvalitní bydlení u Prahy? Tak právě pro Vás je určeno družstevní bydlení! Nevíte, o co se jedná? Bytové družstvo Garden Spot bylo založeno pro možnost získávání bytů i těm zájemcům, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou získat byt přímou koupí. Kupní cena na pořízení bytů bude družstvem v rozsahu cca 30% financována ze zdrojů, které jsou zaplaceny členy jako další členský vklad, ve zbývajícím rozsahu z hypotečního úvěru, který bude družstvem čerpán a zajištěn zástavním právem na bytech ve vlastnictví družstva. Výhodou bytového družstva je exkluzivní pořizovací cena, kdy můžete ušetřit až 500 000 Kč. Vstupní vklad pak činí pouze 25% z pořizovací ceny bytu a Vám dále stačí splácet pouze měsíční nájem. Nové byty Kladno čekají na své nájemníky. Vyberte se i Vy kvalitní bydlení v nádherném prostředí, v souladu s přírodou. 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha - pronájem bytu praha

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

0.01 sec