Reality idnes
 
 

Galerie Heřmanova

Galerie Heřmanova
Galerie HeřmanovaGalerie HeřmanovaGalerie HeřmanovaGalerie HeřmanovaGalerie HeřmanovaGalerie Heřmanova

Lokalita:Heřmanova
Praha 7
 
Telefon:
277 271 847
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až m2
Minimální plocha m2
Dispozice
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Galerie Heřmanova

Projekt Galerie Heřmanova

Galerie Heřmanova je názvem bytového projektu, který je realizován v rámci postaršího činžovního domu. Přístavba, rekonstrukce a vyšší standard bytového zázemí. To jsou možnosti bytových jednotek, jež můžete aktuálně zakoupit ve čtvrtém a v pátém nadzemním podlaží vhodně situovaného objektu.
Novodobě pojatý architektonický koncept bude dokončen už v letošním roce 2018, takže je nejvyšší čas provést včasnou rezervaci volných bytů. Jsou to jednotky s dispozicemi 2+kk, 2+1 a 3+kk, které se hodí nejenom pro svobodné páry, ale také menší rodiny s dětmi.
Projekt Galerie Heřmanova předkládá podlahovou plochu v rozmezí 44 – 79 m2. S tím zároveň souvisí praktické a efektivní využití volného místa, kvalitní bytové prvky a příjemné soukromí. Investujte do objektu, který bude mít novou střechu, výtah a kompletní rozvody vody a elektřiny. To je Galerie Heřmanova v celé své kráse.

Ceník projektu Galerie Heřmanova

PodlažíDisp.VelikostStavCena
Zobrazeno 0 z 0 celkem 
 
 
 
Lokalita: Praha 5
 
 
 
 
Lokalita: Čestlice
 
 
 
 
Lokalita: Praha 8
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha

 

TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist

Copyright © 2018

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

4.348 sec