Reality idnes
 
 

Kaskády Barrandov

Kaskády Barrandov
Kaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády BarrandovKaskády Barrandov

Lokalita:Voskovcova
Praha 5
 
Telefon:
800 558 888
Cena bytu od 3 108 009 Kč
Maximální cena 8 420 083 Kč
Velikost plochy až 109 m2
Minimální plocha 26 m2
Dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Kaskády Barrandov - Kaskády Barrandov VI

Projekt Kaskády Barrandov VI

Šestá etapa projektu Kaskády Barrandov přináší potenciálním zájemcům výběr ze 66 bytových jednotek. Ty jsou zasazeny do jednoho rezidenčního objektu. O jeho architektonickou stránku se postarala společnost AHK ARCHITEKTI, s.r.o. Celý projekt zaštiťuje společnost FINEP.
K dispozici jsou byty libovolných velikostí od 1+kk do 4+kk. Podlahová plocha 29 – 119 m2 naznačuje, že na své si přijde opravdu každý. K bytům si připočtěte ještě podzemní garážové stání, balkony, lodžie nebo velké terasy. To je kombinace, jíž se jen stěží odolává.
Kaskády Barrandov VI si zamilujete nejenom kvůli originální architektuře a dokonale rozvrženým vnitřním prostorám. Příjemná je také energetická náročnost budovy třídy C a variabilita interiéru. Ještě, než se nastěhujete, byt může odpovídat vašim náročným potřebám. Investujte do projektu, který vás bude naplňovat ve všech ohledech.

Popis projektu Kaskády Barrandov - Kaskády Barrandov VII

O projektu Kaskády Barrandov VII

Moderní družstevní bydlení na dobré adrese. To je projekt Kaskády Barrandov VII přinášející 85 bytových jednotek v rozmanitých dispozicích 1+kk až 4+kk. V architektonicky unikátním objektu máte možnost investovat do podlahové plochy od 26 m2 do 103 m2.
Kaskády Barrandov VII vznikají pod záštitou společnosti FINEP, která spolupracuje s AHK ARCHITEKTI, s.r.o. Dopřávat si můžete nejenom kvalitní výstavby a energetické náročnosti budovy třídy C, ale i možnosti variabilního řešení vnitřního prostoru.
Součástí rezidenční nemovitosti je podzemní garážové stání. Využít však můžete také to před domem. K bytům náleží balkony, terasy nebo lodžie. Dostatek klidu a soukromí tak nasbíráte i venku. Projekt Kaskády Barrandov VII je úspěšným pokračovatelem šesti předchozích etap a z pohledu bydlení představuje sázku na jistotu.

Popis projektu Kaskády Barrandov - Kaskády Barrandov IX

Kaskády Barrandov IX – nové byty

Investujte do vlastního bydlení, které bude spojeno s kvalitou, originální architekturou a rozmanitými interiéry. Právě tohle vám umožní devátá etapa projektu Kaskády Barrandov, jež vzniká pod záštitou developerské společnosti FINEP. Ta si dává záležet i na těch nejmenších detailech.
Důkazem toho je působivá a moderní architektura. Na ní můžete zpozorovat balkony, jež jsou součástí bytů a řadu zajímavých prvků. Sedm nadzemních podlaží je příslibem 76 bytů, které jsou nabízeny v dispozičním uspořádání 1+kk až 4+kk. Podlahová plocha 29 – 107 m2 je určitě pro všechny typy rezidentů, jež ocení efektivní využití každého volného místa.
Kaskády Barrandov IX, to je možnost garážového stání pod domem, energetická náročnost budovy třídy C nebo prodloužená záruka na tři roky. Tohle všechno můžete nyní získat ve spojení s vyšším vnitřním standardem. Pořiďte si byt na celý život.

Popis projektu Kaskády Barrandov - Kaskády Barrandov VIII

Projekt Kaskády Barrandov VIII

Dopřejte si spokojeného rezidenčního bydlení v podobě družstevních bytů. Ty vám nyní přináší developerská společnost FINEP v podání projektu Kaskády Barrandov VIII. Moderní šestipodlažní komplex s originální architekturou dokáže svým vzhledem a zpracováním oslovit libovolného rezidenta.
K dispozici jsou podlahové plochy 28 – 119 m2 s uspořádáním vnitřních prostor 1+kk až 4+kk. Řešení vhodná pro všechny typy žadatelů. U projektu Kaskády Barrandov VIII oceníte balkony, garážová stání pod domem, ale také kvalitní vnitřní vybavení. Je naprosto zřejmé, že vám v tomto směru nebude nic chybět.
Přínosem je prodloužená záruka na tři roky. Díky kvalitním stavebním materiálům je dosaženo nízkých provozních nákladů. To dokazuje energetická náročnost budovy s označením B. Dejte zelenou unikátnímu architektonickému dílu, které se stane vaším vysněným domovem. Kaskády Barrandov VIII jsou sázkou na jistotu.

Ceník projektu Kaskády Barrandov

ČísloEtapaStavDisp.VelikostPodlažíBalkonTerasaCena
 

106/E

Kaskády Barrandov VI

Nez. rezervace

2+kk

51.7 m2

1

4 m2

-

4 355 018 Kč
s dph

 

409/D

Kaskády Barrandov VII

Nez. rezervace

1+kk

26 m2

4

2 m2

-

3 108 009 Kč
s dph

 

605/G

Kaskády Barrandov VIII

Nez. rezervace

4+kk

109.4 m2

6

8 m2

-

8 420 083 Kč
s dph

 

704/C

Kaskády Barrandov IX

Nez. rezervace

4+kk

104.5 m2

7

-

11 m2

8 328 875 Kč
s dph

Zobrazeno 4 z 9 celkem 
 
 
 
Lokalita: Praha 10
 
 
 
 
Lokalita: Tuchoměřice
 
 
 
 
Lokalita: Praha 10
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha

 

TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist

Copyright © 2019

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

3.999 sec