FINEP
 
 

Park Klecany

Park Klecany
Park KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark KlecanyPark Klecany

Lokalita:V Honech
Klecany
 
Telefon:
800 443 333
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až m2
Minimální plocha m2
Dispozice
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Park Klecany

Bydlení v okolí Prahy, v čistém prostředí a v blízkosti přírody. To jsou potřeby mnohých občanů, ať už jde o svobodné páry nebo rodiny s dětmi. A právě takových předpokladů může dosahovat developerský projekt Zelený park Klecany.
Obrovský bytový komplex, který čítá 150 bytů a dostatek přízemních prostor pro komerční využití, které má v této oblasti poměrně výrazný potenciál, vzhledem k tomu, že součástí okolního prostoru budou celkem čtyři takto rozměrné objekty.

Komfortní bydlení a maximální využití prostoru

Zelený park Klecany je navržen tak dokonale, že v rámci každé bytové jednotky využívá maximální vnitřní prostor. Perfektně koncipované byty, jejichž uspořádání a vnitřní struktura odpovídá požadavkům současné doby.

Bytový komplex vám předkládá:
  • Bytové jednotky s dispozičním členěním od 1+kk až po 4+kk
  • Součástí bytů jsou balkony nebo prostorné terasy
  • Největší byt má velikost 80,17m2
  • Nedílnou částí objektu je dostatek parkovacích míst pro každého majitele bytové jednotky
Parametry a informace, které jsou předzvěstí pohodlného a útulného bydlení, o což se ostatně stará i dokonalé a perfektní situování. V celém objektu je 6.360m2 obytných ploch a 1.192m2 ploch komerčních. Celkem tedy 150 bytů a 150 parkovacích míst.

Bydlení v klidné a harmonické části

Developerský projekt Zelený park Klecany však není výjimečný pouze využitím kvalitního stavebního materiálu a svou architektonickou podobou. Zajímavé je také okolní prostřední, které je čisté a jehož součástí je blízká řeka Vltava.
Na dosah máte jak dopravní spojení, občanskou vybavenost, tak dostatek obchodních zón a možnost sportovních aktivit. Jednotlivé byty jsou navíc prodávány za velice zajímavých finančních podmínek, vzhledem k tomu, že hlavní město je v podstatě na dosah ruky. Využijte možnosti žít a pracovat na jednom místě.

Ceník projektu Park Klecany

ČísloPodlažíDisp.VelikostTerasaStavCena
Zobrazeno 0 z 0 celkem 
 
 
 
Lokalita: Brno
 
 
 
 
Lokalita: Praha 5
 
 
 
 
Lokalita: Orlová
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha

 

TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist

Copyright © 2018

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

1.353 sec