Reality idnes
 
 

Rezidence Trojická

Rezidence Trojická
Rezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence TrojickáRezidence Trojická

Lokalita:Trojická
Praha 2
 
Telefon:
277 271 819
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až m2
Minimální plocha m2
Dispozice
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Rezidence Trojická

Nastěhujte se do centra hlavní metropole, která je příslibem bohatého množství bytových jednotek. Je to konkrétně developerský projekt Rezidence Trojická, který přináší 23 zrekonstruovaných bytů a 5 unikátních nástaveb. Jde o zmodernizovanou historickou budovu, jež obsahuje kromě bytové části, i tu komerční.

V přízemí se nachází kupříkladu fitness centrum nebo lahodná restaurace. Nejvyšší byty jsou naopak tvořeny mezonety, k nimž přísluší patřičné terasy s přenádherným výhledem po okolí. Větší byty mají navíc šatnu. Sklepní kóje je naprostou samozřejmostí.

Pokud jde o architektonickou stránku rohového objektu, zachovává si svoji historickou tvář a zároveň přináší velice nápaditě řešené vnitřní prostory, které jsou tvořeny ve vysokém luxusu. Bydlení, jak má být.

Ceník projektu Rezidence Trojická

ČísloPodlažíDisp.VelikostStavCena
Zobrazeno 0 z 0 celkem 
 
 
 
Lokalita: Praha 6
 
 
 
 
Lokalita:
 
 
 
 
Lokalita: Praha 10
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha

 

TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist

Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

0.121 sec