Reality idnes
 
 

Zámecké zahrady

Vysoký Újezd u Prahy
Vysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u PrahyVysoký Újezd u Prahy

 
Telefon:
222 700 036
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až m2
Minimální plocha m2
Dispozice
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Vysoký Újezd u Prahy

Rezidenční projekt Vysoký Újezd u Prahy

Višňovka, Zámecké zahrady, Pod Ovčínem, V Hlinišťanech, U Loužky a Na Pískách. Tohle všechno jsou části obce Vysoký Újezd u Prahy, jejíž název je stejnojmenným označením pro rezidenční projekt developerské společnosti CRESTYL. Ta zde buduje zcela unikátní vesnici, která citelně navazuje na původní zástavbu.

Jsou to především rodinné a řadové domy, jež si můžete zakoupit s dispozičním uspořádáním 5+kk. Samotné objekty mají plochu 185,6 m2 a ty řadové 124 m2. Výjimkou není ani možnost nákupu bytové jednotky v rámci bytových domů. V tomto směru se můžete spolehnout na propracovanou a novodobou architekturu, nápadité řešení vnitřních prostor a dostatek soukromí.

Projekt Vysoký Újezd u Prahy však nekončí jen výše uvedeným. Domoci se můžete také doprodeje stavebních pozemků, jejichž rozloha je až 1 903 m2. Právě na nich máte možnost postavit si dům dle vlastních představ, jehož zástava bude do 30 % pozemku.

Ceník projektu Vysoký Újezd u Prahy

ČísloLokalitaStavVelikostCena
Zobrazeno 0 z 0 celkem 
 
 
 
Lokalita: Praha 9
 
 
 
 
Lokalita: Svémyslice
 
 
 
 
Lokalita: Řitka
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha

Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

19.308 sec