Reality idnes
 
 

Britská čtvrť

Britská čtvrť
Britská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrťBritská čtvrť

Lokalita:Svitákova
Praha 5
 
Telefon:
800 558 888
Cena bytu od 5 115 397 Kč
Maximální cena 11 709 805 Kč
Velikost plochy až 120 m2
Minimální plocha 55 m2
Dispozice 2+kk, 3+kk, 4+kk
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Britská čtvrť - Britská čtvrť VI

Bydlení v rezidenční čtvrti je jistě lákavou záležitostí pro každého, kdo chce moderní obydlí se vším, co ke spokojenému žití patří. Je to bezpochyby novodobá architektura pojící se s dosavadní zástavbou, luxusně vybavené byty, jejichž prostorová část je dotažena do posledního detailu a bezkonkurenční zázemí v blízkosti.

To vše a ještě mnohem více vám může zprostředkovat developerský projekt Britská čtvrť VI, který se stal úspěšný již před několika lety. Společnost Finep tak vybudovala už jeho šestou etapu, která je součástí všestranně zařízeného vnitrobloku, kde budoucí majitelé naleznou klid, odpočinek a harmonii.

Zajímavá nabídka bydlení

Nově vznikající etapa je zárukou 144 bytových jednotek, které nabývají velice exkluzivního vzhledu a uspořádání. Jejich součástí jsou menší či větší balkony, z nichž se můžete oddávat příjemnému výhledu. Zakoupíte-li libovolný z bytů, máte jistotu následujícího.
  • Dispoziční členění 1+kk až 4+kk
  • Velikost vnitřních prostor od 28,4m2 do 119,6m2
  • Kamerovým systémem zabezpečené podzemní garážové stání, s možností venkovního stání
Developerský projekt Britská čtvrť VI je dotažen do posledního detailu, proto není opomíjeno na bezbariérový přístup nebo moderní výtahy. Cítit se budete nejenom bezpečně, ale také dobře z pohledu použitých technologií a nadčasových zařízení.

Bydlení na celý život

Projeví-li o bytovou jednotku zájem již nyní, můžete se spolehnout na to, že vámi požadovaný byt může vypadat dle vašich náročných požadavků. I přesto však počítejte s vysokým standardem v běžném základu.

Oblast Britské čtvrti VI si dozajista zamilujete a spolehněte se na to, že vám zde nebude nic chybět, stejně, jako vašim dětem. O to se do sytosti postará onen propracovaný vnitroblok mezi jednotlivými bytovými komplexy.

Popis projektu Britská čtvrť - Britská čtvrť IX

Podlehněte developerské nabídce společnosti Finep, která se pustila do deváté etapy projektu Britská čtvrť IX. Moderní bytový dům, jehož koncept vznikl ve spojení s „ADR architekti“. Několikapodlažní objekt s balkony a terasami, jehož unikátní a stylová architektura je nepřehlédnutelná.

Celkem je k dispozici 119 bytů s dispozičním členěním 1+kk až 4+kk. Vnitřní prostory určené pro svobodné lidi, mladé páry i početné rodiny s dětmi. O tom vás ostatně přesvědčí velikosti podlahových ploch od 32 m2 do 107 m2. Bezbariérové bydlení, jehož součástí jsou i podzemní a venkovní garážová stání.

Developerský projekt Britská čtvrť IX je spojen s nízkými energetickými náklady na provoz domácnosti. Připočtete-li si k tomu ještě nadstandardní vnitřní vybavení a záruku v trvání tří let, není o čem pochybovat. Využijte cenově neodolatelné nabídky a podlehněte lukrativnímu obydlí na tom správném místě.

Popis projektu Britská čtvrť - Britská čtvrť X

Projekt Britská čtvrť X

Britská čtvrť X je další fází úspěšného developerského projektu společnosti FINEP. Ta oproti předchozím etapám vsadila na propracovanou architekturu a unikátní vzhled. Ten je dílem architektů ADR, s.r.o. Ty se zaměřili na kvalitní stavební materiály, jejichž výsledkem je energetický štítek B.
V rezidenčním komplexu se nachází celkem 88 bytových jednotek. Bezbariérový přístup a moderní výtah umožní pobyt libovolným žadatelům, což dokazují i prezentované dispozice 1+kk – 4+kk. Podlahová plocha od 37 m2 do 120 m2 je prvotřídní základnou pro svobodné páry i rodiny s dětmi.
Britská čtvrť X je spojena s vyšším standardem interiérového vybavení a prodlouženou zárukou na tři roky. Vedle odpovídající bezpečnosti se můžete těšit i na parkovací stání přímo pod domem. O své vlastní venkovní soukromí nepřijdete díky balkonům. Výhodná investice do prověřeného a kvalitního developerského projektu.

Popis projektu Britská čtvrť - Britská čtvrť VIII

Podlehněte kouzlu aktuálního developerského projektu Britská čtvrť VIII, jehož strůjcem je známá a profesionální společnost Finep. Zabydlete se v moderním a vzhledově propracovaném domě, jehož součástí je 62 bytových jednotek. Byty, které vám prezentují životní prostor od 32 m2 do 107 m2.

Dejte přednost dlouhodobě prověřené kvalitě výstavby, jež se pojí s nízkou energetickou náročností, vyšším standardem vybavení a dispozicemi 1+kk až 4+kk. Není nic krásnějšího, než vlastnit byt s bezbariérovým přístupem, garážovým stáním, balkonem a dokonalým rozvržením vnitřních místností.

Britská čtvrť VIII je připravena uspokojit i náročné rezidenty prahnoucí po výjimečnosti a originalitě. Investujte do obydlí, s nímž se pojí nejenom kvalita výstavby, ale také dokonalost blízkého okolí. Kombinace určená pro lidi nejrůznějšího věku a zaměření. Developer Finep vás nadchne ve všech ohledech.

Ceník projektu Britská čtvrť

EtapaStavDisp.VelikostPodlažíOrient.BalkonTerasaCenaČíslo
 

Britská čtvrť X

Volný

2+kk

59.6 m2

10

V

13 m2

-

5 492 989 Kč
s dph

1006/I1

 

Britská čtvrť X

Volný

2+kk

54.7 m2

12

S,V

29 m2

-

5 359 495 Kč
s dph

1203/I1

 

Britská čtvrť X

Nez. rezervace

4+kk

113.5 m2

13

J,V,Z

54 m2

-

11 709 805 Kč
s dph

1302/I1

 

Britská čtvrť X

Volný

4+kk

119.9 m2

3

JZ,J

14 m2

-

8 213 136 Kč
s dph

303/I1

 

Britská čtvrť X

Nez. rezervace

4+kk

119.9 m2

4

JZ,J

14 m2

-

8 277 343 Kč
s dph

404/I1

Zobrazeno 5 z 19 celkem 
 
 
 
Lokalita: Kladno
 
 
 
 
Lokalita: Ostrava
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha

 

TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist

Copyright © 2018

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

2.233 sec