Hagibor
 
 

Easy Houses

Easy houses
Easy housesEasy housesEasy housesEasy housesEasy housesEasy housesEasy housesEasy housesEasy housesEasy housesEasy housesEasy houses

Lokalita:Dejvická
Praha 6
 
Telefon:
277 271 855
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až m2
Minimální plocha m2
Dispozice
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Easy houses

Nízkoenergetický domov s malými počátečními investicemi. Dřevostavba pyšnící se zdravotní nezávadností, minimálními nároky na provoz a dlouhověkostí. Tak to jsou předpoklady easy houses. Koncept rodinného obydlí, které je považován za nejdostupnější na současném trhu.
Objekty tvořené za pomoci moderních technologických postupů, díky nimž je zaručena dokonalá tepelná izolace, odhlučnění a anti-alergenní prostředí. Domov, který si můžete přizpůsobit k obrazu svému.

Co vyjadřuje slovní spojení easy houses?

Jednoduché bydlení – snadná charakteristika projektu, který může nabývat několika podob, od klasických bungalovů, až po patrové domy. Jejich součástí mohou být garáže, případně lze utvořit kompletní dvojdomy.
Objekty easy houses se pyšní těmito vlastnostmi:
  • Vysoká požární odolnost
  • Nízká energetická náročnost zajišťující hodnotící třídu C
  • Dlouhá životnost dřevostavby
  • Aplikování stále modernějších a lepších výrobních postupů
Bydlení easy houses může být vykonstruováno na libovolném místě v České republice, včetně rychlého napojení na příslušné sítě. Výstavba je realizována v horizontu několika dnů až týdnů, v závislosti na zvoleném modelu rozestavěnosti.

Přizpůsobte domov svým potřebám

Moderní technologie, nízké energetické náklady, dostatek životního prostoru a jednoduchá architektura. To nejsou jediné předpoklady easy houses. Majitel takové nemovitosti rozhoduje i o celkovém vnějším a vnitřním vzhledu.
Zvolte si odpovídající podobu střechy, fasády, podlahových krytin nebo malby. Zhmotněte své myšlenky o praktickém a pohodlném bydlení ve skutečnosti, k čemuž vám dopomůže projekt easy houses.
Bydlení, které se přizpůsobí vám samotným…

Ceník projektu Easy houses

PodlažíDisp.VelikostStavCena
Zobrazeno 0 z 0 celkem 
 
 
 
Lokalita: Svémyslice
 
 
 
 
Lokalita:
 
 
 
 
Lokalita: Slaný
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha

Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

0.245 sec