Reality idnes
 
 

Rezidence Golf Hostivař

Rezidence Golf Hostivař
Rezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf HostivařRezidence Golf Hostivař

Lokalita:U hostivařského nádraží
Praha 10
 
Telefon:
277 271 859
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až m2
Minimální plocha m2
Dispozice
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Rezidence Golf Hostivař

Moderní bydlení sousedící s golfovým areálem má pouze jedno pojmenování. Je to propracovaná Rezidence Golf Hostivař, která představuje ucelený soubor staveb na uzavřené ploše. Prostor s kompletní infrastrukturou, jehož součástí je několik etap výstavby. V té aktuální druhé můžete zakoupit jeden z 21 rodinných domů.
Jde o architektonicky zajímavé novostavby, jež mohou nabývat tří odlišných podob. Někdo vsadí na bydlení hned vedle golfové jamky č. 18, jiný dá přednost propojení ateliéru s vnitřním působištěm. Příjemná je i podlahová velikost v rozmezí od 152 m2 do 252 m2.
Cihlové zděné domy jsou obklopeny oploceným pozemkem a vybaveny venkovní terasou. V místním kontrolovaném areálu, kam mohou jen majitelé nemovitostí a jejich příbuzní je lpěno na plnohodnotné zázemí pro dospělé i pro děti.
Rezidence Golf Hostivař je zkrátka klidovou zónou se vším všudy.

Ceník projektu Rezidence Golf Hostivař

PodlažíDisp.VelikostStavCena
Zobrazeno 0 z 0 celkem 
 
 
 
Lokalita: Praha 7
 
 
 
 
Lokalita: Praha 10
 
 
 
 
Lokalita: Praha 8
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha

Copyright © 2020

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

0.035 sec