Hagibor
 
 

Šárecký dvůr

Šárecký dvůr
Šárecký dvůrŠárecký dvůrŠárecký dvůrŠárecký dvůrŠárecký dvůrŠárecký dvůrŠárecký dvůrŠárecký dvůrŠárecký dvůrŠárecký dvůr

Lokalita:Ke dvoru
Praha 6
 
Telefon:
222 700 034
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až 230 m2
Minimální plocha 230 m2
Dispozice 4+kk
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Šárecký dvůr

O projektu Šárecký dvůr

Toužíte po originálním bydlení v Praze s vynikajícím situováním? Pak vsaďte na propracovaný architektonický koncept s označením Šárecký dvůr. Jeho strůjcem je developerská společnost CRESTYL, která díky němu přináší neotřelé a netradiční bydlení v kombinaci s moderní a barokní architekturou.

Zrekonstruovaná původní budova, zděné oplocení celého parku a pět nových viladomů. To je velice originální nabídka, jež je spojena s maximálním klidem a soukromým, o což se mimochodem stará recepce, kamerový systém a samotné exteriéry.

Šárecký dvůr je model bydlení, v rámci něhož můžete získat některý z bytů, popřípadě penthousů. Nabízeny jsou dispozice od 2+kk do 5+kk, přičemž maximální podlahová plocha může dosahovat velikosti až 233 m2. Co byste řekli na podzemní garážová stání, sklepy, terasy, zahrady a mnohé další věci. Investujte v tomto případě do prověřené kvality společnosti CRESTYL.

Ceník projektu Šárecký dvůr

PodlažíDisp.VelikostStavCena
 

1

4+kk

230.3 m2

Volný

na dotaz

Zobrazeno 1 z 1 celkem 
 
 
 
Lokalita: Praha 7
 
 
 
 
Lokalita: Praha 5
 
 
 
 
Lokalita: Vysoký Újezd
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha - pronájem bytu praha

Copyright © 2021

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

0.256 sec