Reality idnes
 
 

Barrandov Hills

Barrandov Hills
Barrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov HillsBarrandov Hills

Lokalita:Chlupáčova
Praha 5
 
Telefon:
222 700 037
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až m2
Minimální plocha m2
Dispozice
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Barrandov Hills

Bydlet ve špičkové lokalitě a v moderních a elegantních bytech je zcela určitě sen mnoha lidí. Jeho splnění však nemusí být nijak náročné, jelikož je zde projekt Barrandov Hills. Ten nabízí všem zájemcům o moderní bydlení celou řadu bytů, které jsou zaměřeny jak na jednotlivce, tak i větší rodiny. Tomu odpovídají i samotné dispozice. Lze tak zvolit z bytů 1 + kk, a přes další dispozice se dostat až k těm největším, které jsou řešeny jako 5 + kk. Jejich základem je především použití celé řady kvalitních prvků a materiálů, které svou kombinací vytváří jedinečný a příjemný domov.

Základem tohoto developerského projektu je však i maximální bezpečnost všech obyvatel. Tu zajišťují nejenom bezpečnostní a protipožární dveře, které mají všechny nové byty, ale především vrátnice, která do samotného areálu nevpustí žádnou neoprávněnou osobu. Nikdo se tak nemusí bát ani o své blízké, ani o svůj majetek. Ať už se jedná o auto zaparkované v podzemních garážích, nebo řadu věcí uskladněných i ve sklepních prostorech, které lze ke každému bytu také dokoupit.

Základem kvalitního bydlení by však měla být i dostupnost dané lokality. Ať budete cestovat autem, nebo městskou dopravou, vždy se dá velmi pohodlně dostat do samotného centra, a to za pouhých 20 minut. Při jízdě vlastním vozem se stačí napojit na nedalekou Jižní spojku, a při využívání hromadné dopravy stačí dojít na nedalekou zastávku s názvem Geologická.

Kromě zaměstnání však není nutné nikam cestovat, jelikož okolí projektu nabídne vše, co by mělo být základem každé lokality. Ať už to jsou školy a školy, zdravotní péče nebo parky a relaxační zóny, vše má každý obyvatel k dispozici. Naprostou samozřejmostí je také divadlo a kino, nebo řada příjemných restaurací, kam lze zajít za gastronomickým zážitkem. Vše ve vzdálenostech, které lze hravě zvládnout pěšky.

Ceník projektu Barrandov Hills

ČísloStavPodlažíDisp.VelikostTerasaPředzahrádkaCena
Zobrazeno 0 z 0 celkem 
 
 
 
Lokalita: Mohelnice
 
 
 
 
Lokalita: Praha 9
 
 
 
 
Lokalita: Praha 1
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha - pronájem bytu praha

Copyright © 2022

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

20.756 sec