Hagibor
 
 

Loreta Homes

Loreta Homes
Loreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta HomesLoreta Homes

Lokalita:Lipová
Pyšely
 
Telefon:
277 271 842
Cena bytu od na dotaz
Maximální cena na dotaz
Velikost plochy až m2
Minimální plocha m2
Dispozice
 
Mám zájem, zavolejte mi
 
 

Popis projektu Loreta Homes

Loreta Homes je specifické pojmenování originálního developerského projektu. Moderní a nadčasová zástavba v krásném Posázaví, která čítá 64 rodinných domů. Objekty vznikající pod taktovkou zkušených architektů, jež si dali záležet na každém detailu.
Domy nabízí čtyři typy vyhotovení – je to jedinečný italský styl, netradiční koncept nebo svěží a vzdušný bungalov. Stavební díla nesou následující pojmenování.
  • Sydney
  • Benjamin
  • Miami
  • Tosca

Loreta Homes v číslech

Developerský projekt nabízí podlahovou plochu od 130 m2 do 196 m2. Domy jsou situovány na odlišně velikých pozemcích obklopených kompletní infrastrukturou. Největší parcely mohou dosahovat velikosti až 1 923 m2, což je dostatečný prostor i pro početnější rodinu.
Vnější estetika se v tomto případě pojí s vnitřní útulností. Použity jsou značkové doplňky. Ty ostatně můžete ovlivňovat v rámci klientských změn.
Mezi výrobky proto objevíte označení Grobe, Villeroy & Bosch a Marrazi Treverk Home.

Nízkoenergetické bydlení v Posázaví

U stavebních konstrukcí lze očekávat vysoký nadstandard, jenž neopomíjí na žádný detail a zároveň přináší nízké provozní náklady. Ne nadarmo byl developerský projekt Loreta Homes zvolen jako Realitní projekt roku 2014.
Vsaďte na práci proslulého ateliéru Free Architects a vyberte si jeden ze čtyř originálních domů s dispozicemi 4+kk nebo 5+kk, které si prostě zamilujete.

Ceník projektu Loreta Homes

ČísloDisp.VelikostTerasaStavCena
Zobrazeno 0 z 0 celkem 
 
 
 
Lokalita: Praha 9
 
 
 
 
Lokalita: Praha 7
 
 
 
 
Lokalita: Praha 2
 
 
 
 
Chcete ušetřit čas?
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Zpráva:
 
 

Doporučujeme: novostavby Prahadeveloperské projekty Prahamezonetový byt Prahapůdní byty Prahabyt s terasou Prahaloftový byt Praha - byty bez realitky - byt s předzahrádkou Praha - pronájem bytu praha

Copyright © 2024

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

1.059 sec